Наші партнери

 • Illustration

  Львівський ІТ Кластер (Lviv IT Cluster) – це спільнота провідних компаній у галузі інформаційних технологій (IT), які спільно з університетами та міською владою покращують та розвивають ІТ у місті. Мета Lviv IT Cluster – сприяти розвиткові ІТ-сфери у Львові як одному з найважливіших ІТ-центрів у Центрально-Східній Європі.

 • Illustration

  EPAM Systems - американська ІТ-компанія, виробник замовного програмного забезпечення, фахівець з консалтингу, резидент Білоруського парку високих технологій. Штаб-квартира компанії розташована у Ньютауні, а її відділення представлені у 25 країнах світу.

 • Illustration

  SoftServe - це провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій. Це одна з найбільших аутсорсингових ІТ-компаній в Україні, яка нараховує понад 4000 працівників. У 2014 році SoftServe SoftServe відкрив офіси у багатьох українських містах, а також у Лондоні, Амстердамі, Софії, Вроцлаві та Стокгольм. Компанія переносить свою американську штаб-квартиру з Флориди до Остіну, штат Техас.

 • Illustration

  Perfectial - компанія працює на ринку розробки програмного забезпечення із замовниками Європи, США, Канади та Австралії. спеціалізується в SAP, Java, PHP, JavaScript, Angular.JS, Node.js, Ruby, Android, iOS, Microsoft.NET, Go, Python, веб-дизайн, автоматизоване та ручне тестування.